вторник, 3 января 2012 г.

Raymond Weil Ш

Девіз фірми: «Далі, швидше, сильніше». Дизайнери «Raymond Weil» тонко схоплюють віяння часу. Відзначаючи своє 20-річчя, фірма відкрила нову лінію «Duo Jubile». Цей чоловічий годинник буквально змели з прилавків колекціо¬нери. Не обійшли його своєю увагою і жінки, які розуміють¬ся на годинниках. Завдяки двом циферблатам на одному кор¬пусі за цим годинником можна бачити час двох поясів.

TAG Heuer

1860 p. Едвард Хоер заснував фірму, вирішивши зробити собі ім'я у світі великого спорту. Він сконцентрувався на створенні спортивних годинників та хронографів.
На Промисловій виставці у Парижі, що відбулася 1889 р., кишеньковий хронограф «Heuer» завоював срібну медаль. У 1980-ті роки кварцові годинники зазнали значних змін. Що більше, кварцові механізми зробили у годинниковому світі революцію. Тоді фірма «Heuer» об'єдналася з компанією «TAG». Підкоривши собі світ високих технологій, «TAG Heuer» став монополістом у виробництві спортивних годинників.

Baume & Bercier

У середині XVI ст. брати Бом вирішили відкрити свою спра¬ву. На початку XX ст. до компанії «Baum & Co» пристав Поль Мерсьє, син російського офіцера. Під кінець нашого сторіччя годинники цієї фірми продаються на п'яти континентах.
Новинка «Baum & Bercier» модель «Catwalk», Цей годин-ник-браслет — втілена у сталь жіноча мрія.

Chopard

У 1860 p. у швейцарському містечку Сонвільє Луї-Юліс Шопар заснував годинникову майстерню. 1920 р. фірма, розрісшись, переїхала до Женеви, і всі наступні покоління сімейства Шопар (з 1963 р. і нові власники компанії — сім'я Карла Шойфеле) зміцнювали її репутацію.
Одним із головних винаходів «Chopard» стала концепція «Нарру Diamonds». Придумуючи модель годинника, на ци¬ферблаті якого під склом мали б вільно перекидатись маленькі діамантики, дизайнер фірми Рональд Куровські навряд чи усі відмолював, яка щаслива думка у нього виникла. Сьогодні коштовне каміння танцює у годинникових та ювелірних ко¬лекціях «Нарру Diamonds» та «Нарру Sport». Продовженням славетних колекцій став годинник серії «Нарру Diamonds-Hearts, корпус якого виконано у формі серця, а циферблат всипаний діамантами. Сапфірове годинникове скло, перла¬мутровий циферблат, яскраві шкіряні ремінці і точний ме¬ханізм, як правило, гарантують найвищу якість «Chopard».

Breguet

Засновник фірми Абрахам-Луї Бреге увійшов в історію як «король годинникарів». Він подарував світові таємницю протиударних годинників, удосконалив механізм автона-кручування і створив легендарні стрілки «яблуко», що стали символом стилю «Breguet».
Фірма дебютувала 1775 р. і незабаром виконала одне з найславетніших своїх замовлень — кишеньковий годинник для Марії Антуанетти, королеви Франції.
Інша відома модель — годинник з вічним календарем та «рівнянням часу», запатентований 1991 р. Індивідуальний номер, вигравіюваний на циферблаті годинника - предмет гордості їх власника.

Cartier

Всім відоме геніальне творіння Картьє — перстень, спле¬тений з трьох ковзаючих елементів, — не може нікого зали¬шити байдужим, оскільки в цій прикрасі майстер скомбі¬нував три види золота: рожеве — символ кохання, біле — символ дружби та жовте — символ вічності.
Але великий майстер не обмежився цим творінням. Ге¬ніальна художня ідея втілилася в годиннику «Trinity». Три магічні персні обвивають циферблат годинника. «Trinity» — це м'які обійми золота, доторк до легенди, а ще якісно но¬вий погляд на жіночність.
1917 р. Луї Картьє в пам'ять про героїв Першої світової війни створює модель «Tank». Дизайн її увібрав у себе ес¬тетику класицизму і арт-деко. За 80 років було створено багато модифікацій цієї моделі. Злиття старого й нового втілилось у годиннику XXI століття - «Tank Française».

Patek Philippe

Зустріч двох талановитих особистостей, Антуана Норбера де Патека та Адріана Філіпа, започаткувала створення фірми, яка упродовж 150 років уособлює союз краси, якості й надійності.
Вишукані моделі жіночих годинників буквально зачаро¬вують розсипом діамантів, що прикрашають золотий кор¬пус, циферблат і браслет. Новинка «Patek Philippe» — авто¬матичний годинник з річним календарем «Ref 5035 Annual Calendar», на великому циферблаті якого розташовано три маленькі, що вказують день, місяць і фазу дня.

Swatch

Це не просто назва славетної торговельної марки, — це максимум якості при мінімумі ціни. «Swatch» — лідер з ви¬робництва кварцових пластикових годинників усіх кольорів
і форм. Це символ незалежності, нонконформізму чи про¬сто гарного настрою.
Ці годинники розробляються в міланській лабораторії провідними дизайнерами світу, серед них зірка англійської моди Вів'єн Вествуд, найвідоміший художник сучасної Японії Таданорі Йоко, француженка Кікі Пікассо, чиє тво¬ріння «Swatch № 1» виставлене у паризькому Центрі Пом-піду.
Останнім часом почали серйозно говорити про Swatch-манії. Це приголомшливо! Фанати «Swatch» із божевільни¬ми очима полюють за останніми моделями годинників улюбленої фірми. «Swatch» продаються на найбільших аук¬ціонах. Колекціонери «Swatch» розкидані по всьому світі. Новинки від «Swatch» сьогодні: «Feathers», «Palmer», «Tempo Linero», «Moonchild», «Roboboy».

Vac heron Constantin

Цю компанію створив Жан-Марк Вашерон. 1819 р. до неї увійшов Франсуа Константан, який сформулював принцип роботи компанії: «Робити краще, якщо можливо, — а це зав¬жди можливо!»
Механізм — це й календар, і індикатор фаз місяця, і хро¬нограф, і «стрибаюча година», і власне годинник. Серед но¬винок фірми — колекція автоматичних годинників «Merkator», присвячена 400-річчю від дня смерті творця картографії Герардуса Меркатора. На золотій пластинці ци¬ферблату з ювелірною точністю зображеноjcapTH півкуль, західної чи східної.
Президент «Vacheron Constantin» має унікальний екзем¬пляр із цієї колекції — на циферблаті вигравіювана карта Італії. Спеціально для росіян фірма виготовила 20 годин¬ників з картою Росії.

Longines

Емблемою фірми «Longines», створеної 1867 p. Ернестом Франсійоном, став крилатий пісковий годинник. Згодом логотип змінився, але його сенс — влада над часом — зали¬шився незмінним.
У1899 р. майстри «Longines» виготовили п'ять морських хронометрів для експедиції на Північний полюс Луї Амю-де де Савуа. Прилади «Longines» супроводжували в експе¬диціях Амундсена, Пікара, Кемпбелла.
Найпрестижніші моделі «Longines» — «Golden Wing», «Conquest», «Les Grandes Classiques», «La Grande Classique», що відзначаються надзвичайною точністю й простотою у користуванні; вони легко переводяться на години інших часових поясів, зберігають водонепроникність на глибині ЗО метрів, а сапфірове скло, яке прикриває циферблат, оберігає годинник від подряпин.

Piaget

1874 p. ця фірма регулярно постачає на світовий ринок свої найновіші моделі, паралельно створюючи ювелірні ко¬лекції. Кожен екземпляр цих годинників неповторний. Го¬динники «Piaget» підпорядковані лише одній константі -стильності.
Золото й платина, діаманти, рубіни, сапфіри, смарагди, лазурит, бірюза, опал, онікс... Це далеко не повний перелік тих матеріалів, з яких майстри «Piaget» творять свої непов¬торні шедеври: класичні «Tradition», артистичні «Dancer», естетські «Tanagra», романтичні «Possession».

Rado

У 1962 р. почалася історія «Rado», Це одна з наймолод¬ших і процвітаючих годинникових фірм. Зроблена «Rado» ставка на використання нетрадиційних матеріалів (твердих металів, високотехнологічної кераміки, сапфірового скла) цілком виправдала себе.
Спеціалісти фірми створили нестаріючий матеріал -полікристалічний алмаз. У годинниках цієї марки надсу-часні матеріали гармоніюють з авангардним дизайном. Вироби «Rado» нечутливі до води, подряпин і ударів. Творці добиваються подвійного результату: їхні годинники - це дуже сучасна і модна прикраса, а також річ першої необхід¬ності. Серед моделей «Rado» — магічні Rado Dia Star «Sintra», комфортні Rado Dia Star «Anatom», годинники май¬бутнього Rado Dia Star «Ceramica».

Omega

У1900 p. на Промисловій виставці у Парижі міжнародне журі присудило «Omega» Гран-прі. Відтоді літера грецько¬го алфавіту стала символом досконалості й винятковості.
1909 р. «Omega» зробила крок у світ спорту. їй немає рівні у хронометражі Олімпійських ігор та інших змагань: перша
камера фотофінішу, яка фіксує результат переможця, перший у світі електронний лічильник часу, транслювання результату на екран, гігантські електронні табло на стадіонах та багато іншого було виготовлено у цехах та майстернях фірми.
Годинники «Oméga» фіксують найважливіші миттєвості в житті багатьох знаменитостей: тенісистки Мартіни Хінгіс, топ-моделі Сінді Кроуфорд. Це єдиний годинник, який по¬бував на Місяці.
«Oméga» завжди славилася дизайном та унікальними тех¬нологіями. Красу і точність уособлює нова модель «Con¬stellation» («Сузір'я»)

Tissot

Ім'я «Tissot» гарантує високу якість. Починаючи з 1853 р,, з покоління до покоління передавалися традиції майстерності, строгого дизайну та уважного до найменших деталей процесу виробництва. До рфолюції ця фірма була офіційним поста¬чальником годинників для імператорського двору Росії.
Годинник, про який мріє сучасна жінка, втілено у моделі
«Bijou». Його вишуканий циферблат однаковою мірою гар-
моніює зі шкіряним ремінцем та металевим браслетом. Ці
тенденції продовжують годинники «Elégance», «Desire» та
«Héritage».

Мода на годинники

Швейцарські годинники — символ престижу, краси і якості. Це витвір мистецтва, яким можна насолоджуватись, навіть не бувши його власником.
У тихій, спокійній Швейцарії, відгородженій від світу Альпами, кілька століть тому люди стали творити легенду під назвою «годинник».